„BEMA” Sukcesja,
Prawo Spadkowe, Ubezpieczenia,
Emerytury, Inwestycja

Największy nacisk kładziemy na kompleksową obsługę
klienta VIP, obejmującą doradztwo finansowe,
ubezpieczeniowe, prawne i podatkowe.

Zabezpieczenie posagowe dzieci

Pojawienie się małego dziecka w rodzinie to wielka radość jak i wielka odpowiedzialność. Badania przeprowadzone dla telewizji TVN 24 pokazały, że koszt wychowania dziecka do wieku dojrzałego to ok.450.000,00 zł. Przez te lata nie tylko wychowujemy nasze dzieci, ale musimy zapewnić im odpowiedni poziom życia i wykształcenia. Inne badania wskazują, że osoba wykształcona osiąga poziom dochodów większy o 100% od osoby niewykształconej.

Aby temu sprostać dawno wymyślono zabezpieczenie posagowe jako sposób na łatwe uzbieranie odpowiednich środków finansowych na wykształcenie i start w dorosłe życie. Koszt wykształcenia to kwota od 50.000,00 do 100.000,00 zł, a kolejne 100.000,00 zł można przeznaczyć na zakup pierwszego mieszkania.

Jak to zrobić? Oszczędzać !

Jednym ze sposobów oszczędzania są polisy posagowe w Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Aviva również posiada w swojej ofercie takie ubezpieczenie o nazwie „Absolwent”.

Wiele osób z niego korzysta i jest jednym z najlepiej sprzedawanych produktów w firmie. Cechy tego ubezpieczenia:

  • składka dzieli się na część ubezpieczeniową oraz inwestycyjną
  • część ubezpieczeniowa chroni rodziców na czas okresu ubezpieczenia tzn. jeżeli w tym czasie rodzic by zmarł, był niezdolny do pracy w wyniku choroby lub wypadku to Aviva określoną sumę ubezpieczenia blokuje na rachunku dziecka i ono i tylko ono po okresie na jaki została wykupiona polisa ma prawo do tej sumy. Jest to Gwarancja, że dziecko zawsze otrzyma odpowiednie środki bez względu czy rodzice żyją czy nie. Takiej gwarancji nie mają np.lokaty bankowe.
  • część inwestycyjna jest oszczędzaniem w funduszach kapitałowych Aviva, jednych z najlepszych na polskim rynku.

Zawarcie tego typu umowy z niewielką składką pozwoli spokojniej patrzeć w przyszłość swojego dziecka.