„BEMA” Sukcesja,
Prawo Spadkowe, Ubezpieczenia,
Emerytury, Inwestycja

Największy nacisk kładziemy na kompleksową obsługę
klienta VIP, obejmującą doradztwo finansowe,
ubezpieczeniowe, prawne i podatkowe.

Ubezpieczenie grupowe a ubezpieczenie indywidualne

Ubezpieczenie grupowe (w pracy) a ubezpieczenie indywidualne (własna polisa na życie)

     Obie chronią finansowo przyszłość Naszą oraz Naszych bliskich na wypadek różnych nieprzewidzianych zdarzeń. Ale czy obie tak samo spełniają nasze oczekiwania i potrzeby?

     Ubezpieczenie grupowe posiadamy najczęściej w miejscu pracy a czasem w ramach innych grup do których należymy. W ubezpieczeniu grupowym możemy korzystać z różnych opcji ubezpieczenia, nie wypełniamy ankiety medycznej a tym samym formalizm jest tutaj dużo mniejszy. Ochrona jednak jest terminowa – do czasu rozwiązania umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej a przede wszystkim do osiągnięcia określonego wieku np. 70-80 lat.

    Ubezpieczenie indywidualne nabywamy sami, wybierając indywidualnie i stosownie do Naszych potrzeb, zakres ubezpieczenia. Polisa indywidualna ma szeroki zakres, cgroni na terenie całego świata. W przeciwieństwie do ubezpieczeń grupowych jest elastyczna oraz bezterminowa, czyli trwa do końca życia.

     Dlatego warto oprócz ubezpieczenia grupowego jakie posiadamy w pracy wybrać także ubezpieczenie indywidualne, które ochroni nasze zdrowie oraz życie przez cały okres naszego życia!